Metal Pres
 
 
   

"Basınçlı Döküm Makineleri İmalatı ve Revizyonu..."

       

 

Metal Pres Makina, Basınçlı Döküm Makinaları İmalatı
 

    etiket
  KURUMSAL KİMLİK

METAL PRES MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 1996 yılında Ahmet BUZLUK ve Mehmet Ali KANBAK tarafından Soğuk Kamaralı Metal Enjeksiyon Makinaları Üretmek ve Revizyon yapmak amacıyla kurulmuştur.

Kurucularının yüksek bilgi ve tecrübeye sahip olmaları sebebiyle kısa zamanda Metal Enjeksiyon Makinası Üreticisi olarak Türkiye’de öncü firma haline gelmiştir.

Kurulduğu ilk günden itibaren yüksek kalite ve son teknolojiyle üretim yapmayı ilke edinen Metal Pres Makina ISO 9001:2008 kalite sistemiyle çalışmalarını denetlemekte ve CE standartlarına uygun üretimiyle Avrupa, Asya, Amerika ve Orta Doğu ülkelerine ihracat yapan Metal Pres Makina  üretimindeki kalitesini bu ülkelerde kanıtlamıştır.

 
           Konusunda uzman 85 çalışanı ile Tasarım, İmalat, Montaj, Revizyon ve Satış sonrası hizmet vermektedir. Kalite felsefesine uygun üretim yapan personelin, tam müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışması sonucu olarak, Ülkenin dört bir tarafında yüksek kalitesi ve servis desteği ile tanınmış ve aranan bir marka haline gelmiştir.

Son yıllardaki otomasyon sistemlerinin gelişmesi doğrultusunda Dünyada kabul görmüş firmalarla ortak çalışarak tam otomatik döküm sistemleri kurmaktadır.

Günümüz itibariyle Yurtiçi ve Yurtdışında 520 Adet Yeni ve 550 Adet Revizyonlu Makine olmak üzere yaklaşık 1070 Adet Makinamız Çalışmaktadır.

 Yurtdışında;  Amerika, Almanya, Polanya, Hindistan, Rusya, Bulgaristan, İran, Irak, Suriye, Lübnan, Suudi Arabistan, Cezayir, Fas, Mali gibi Ülkelerde çalışan makinalarımız mevcuttur.

 

 

 

Misyonumuz:

Sektöründe  22 yılı aşkın tecrübenin verdiği güvenle Dürüstlük, Güvenilirlik ve Kaliteyi kendisine ilke edinerek ürettiği ürünleri, Dünyanın dört bir tarafına kusursuz müşteri memnuniyeti ve düşük maliyet ile gönderen, bu şekilde ihracat oranını sürekli arttırarak Makina İmalatı Sektöründe Ulusal ekonomisine katkı sağlayan METAL PRES;

Markasını sektöründe lider ve yenilikçi bir firma olarak güvenilirlik, kalite ve ekonomik fiyatlarla bütünleştirmiş, sahip olduğu ilkelerinden vazgeçmeyen, başarılı teknik kadrosuyla oluşturduğu marka ve garantisi ile müşterilerinin sürekli yanında

 

bulunan lider bir firma olarak tanıtmak.

Kalite ilkelerimiz; Teknolojiyi takip et, Daha iyisini yap, Daha büyüğünü yap, Firmamızı Dünya ülkelerine tanıt ve kabul ettir, Kalite ve Fiyatta rekabet et, Her zaman müşteri memnuniyetini ve şikayetlerini değerlendir.

   

      Vizyonumuz:

     Makine  imalatında dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, araştırma ve geliştirme çalışmalarımıza her geçen gün hız vererek ürün çeşitliliğimizi arttırmak ve verimlilik arttırma çalışmalarımızı sürekli kılmak müşterilerimizin istedikleri özel ürün taleplerine daha kısa sürede cevap verebilmek, Sektörümüze yeni teknolojiler sunmak, Hem teknolojimiz hem de ürün estetiğimizle METAL PRES markasını sektörde aranan seçkin bir marka haline getirmek, Ürün kalitemiz ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun fiyat, kalite ve zamanda sağlamak için çalışmalarımızı koordine etmek, Teknik personelimizi eğitimlerle destekleyerek sizleri; dürüstlük, 

 

 

 

güvenilirlik ve kalite ile tanıştırmak, Dünya Makina İmalatı sektöründe öncü bir kuruluş haline gelmek.

ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME (ARGE):

Araştırma-Geliştirme departmanımız, yaptığı çalışmalarla ürünlerimizi teknolojik olarak güncel tutup, makinelerimizde her zaman kaliteyi ve verimliliği arttırmak amacındadır.

             KALİTE POLİTİKAMIZ

  • TEKNOLOJİYİ TAKİP ET

  • DAHA İYİSİNİ YAP

  • DAHA BÜYÜĞÜNÜ YAP

  • FİRMAYI DÜNYA ÜLKELERİNE TANIT VE KABUL ETTİR

  • KALİTE VE FİYATTA REKABET ET

  • HER ZAMAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ VE ŞİKÂYETLERİNİ DEĞERLENDİR. 

 

 

 

 

 

ANA SAYFA ǀ KURUMSAL KİMLİK ǀ ÜRÜNLERİMİZ ǀ REVİZYON ǀ REFERANSLAR ǀ BİZDEN HABERLER ǀ İNSAN KAYNAKLARI ǀ İSTEK FORMU ǀ İLETİŞİM

Copyright © 2014 Metal Pres Makina San. Tic. Ltd. Şti.; DES Sanayi Sitesi D 111 Sok. D 15 Blok No:74 Y. Dudullu / İSTANBUL Tel:+90 216 365 67 73

sayfaweb